Operator Sala de Jocuri

Constanta

Cerinte:

12 clase liceu finalizate, cu sau fara diploma de bacalaureat;

Disponibilitate pentru lucrul in ture;

Nu necesita experinta in domeniu si post.

Responsabilitati:

Sa zambesti si sa fii pozitiv;

Sa fii receptiv la ce este nou si sa iti doresti sa inveti;

Sa iti placa sa lucrezi direct cu oamenii;

Sa fii activ si implicat;

Sa fii energic si entuziast;

Sa oferi clientilor toate informatiile referitoare la modul de functionare al aparatelor la regulile de joc;

Sa intocmesti situatia incasarilor zilnice si sa predai gestiunea;

Sa realizezi platile corespunzatoare castigurilor obtinute de catre clienti;

Sa supraveghezi permanent modul de desfasurare a acitivitatii in sala de jocuri.

Beneficii:

Program flexibil;

Training-uri, teambuilding-uri si reale sanse de promovare;

Salariu motivant + bonuri de masa;

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Sporuri de noapte si de weekend, plus alte beneficii financiare.

COMPLETEAZA DATELE MAI JOS

CAPTCHA Image Reload Image